#ВоркшопиДобра! Володимир Остапчук провів урок англійської діткам у лікарні!

Відомий телеведучий і артист стендапа, півфіналіст шоу "Танцi з зiрками" Володимир Остапчук запустив соціальний проект під назвою #ВоркшопиДобра, про який повідомив на своїй Instagram-сторінці! Продовжуючи минулорічну традицію, кожен місяць 2020 року Володимир буде відвідувати дітей, які перебувають на лікуванні у медичних закладах Києва та інших містах України з воркшопами та інтерактивами від майстрів у різних жанрах, а сам з маленькими пацієнтами займатиметься вивченням англійської мови!

Мало хто знає, що артист за освітою вчитель англійської та навіть кілька років до кар'єри успішного ведучого викладав у школі. Перша зустріч в рамках проекту #ВоркшопиДобра відбулася днями з маленькими пацієнтами Київської міської дитячої клінічної лікарні №1. Різдвяні пісні англійською, вірші, танці, ігри та подарунки - створити свято діткам, багато з яких знаходиться на стаціонарному лікуванні вже не перший місяць, Володимиру Остапчуку допомогли Санта-Клаус і Снігуронька - актори івент-агентства "Miracle".
На своїй Instagram-сторінці ведучий закликав усіх бажаючих, хто хотів би приєднатись до проекту і провести інтерактиви для дітей, нехай то буде ліплення з глини, орігамі, малювання, уроки вокалу, кулінарні або інші майстер-класи, писати з пропозиціями на пошту ostapchukworshops@gmail.com. А також Володимир Остапчук розповів про місію проекту: "Друзі, #ВоркшопиДобра мають на меті показати, що головне, що потрібно дітям - це не матеріальне, не подарунки, а увага та той час, що проводимо разом і ті позитивні, добрі емоції, що дарують життя!"

Наступна зустріч в рамках соціального проекту Володимира Остапчука #ВоркшопиДобра запланована на лютий.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *