Українська комедія «Шалена подорож» покаже весілля на селі в розпал страусиного карантину

В наступному році кінокомпанія Star Media планує випустити сімейну комедію «Шалена подорож». Сценарій стрічки наповнений строкатим гумором, стильною українською музикою і кумедними життєвими колізіями, в яких багато хто впізнає себе.

Сюжет картини починається з того, як колоритне українське сімейство їде нашими чарівними дорогами в Італію. Несподівано посеред траси їм зустрічається переляканий чоловік із баяном на спині, що намагається втекти від розлюченого натовпу селян. Виявляється, що цей горе-музикант біжить з весілля, яке він ледь не зірвав, адже на нього спокусилася сама наречена. А за кілька днів він має грати на іншому весіллі у селі Велика Мотика, куди йому й допомагають дістатися головні герої.
Опинившись у цьому мальовничому селі, герої стрічки потрапляють у пастку. Велику Мотику закривають на в’їзд та виїзд у зв’язку зі спалахом епідемії – на місцевій страусиній фермі виявлено небезпечну хворобу. Через це в усьому селищі зчиняється епічна паніка, зривається подорож протагоністів, йде шкереберть підготовка до весілля першої дівки на селі, а також куйовдяться долі багатьох інших героїв стрічки.
Ключові ролі в картині зіграють лауреати премії Української кіноакадемії «Золота Дзиґа» Ірма Вітовська («Брама», «Леся+Рома») і В’ячеслав Довженко («Кіборги», «Свінгери»), соліст групи «Тік» Віктор Бронюк та інші. До їх феєричного творчого тандему приєднається італійський актор Алессандро Демченко.
Над сценарієм до стрічки працювала відома українська письменниця Ірен Роздобудько («Поводир», «Тінь кохання», «Родинні зв’язки» та інші). Продюсерами виступили Влад Ряшин та Галина Храпко («Два полюси любові», «Родинні зв’язки», «У неділю рано зілля копала»). «В «Шаленій подорожі» буде певне змішання жанрів: завжди привабливе роуд-муві, комедія, трагікомедія з елементами соціальної сатири, а також багато відмінної, різностильової і неординарної музики – тобто, все те, що дає можливість відчути цілий спектр емоцій», - зазначила продюсерка Галина Храпко.
Восени, коли почнуться зйомки «Шаленої подорожі», на екрани вийде комедійний серіал «Подорожники», над яким також працює компанія Star Media. У фанатів цього 16-серійного фільму буде додатковий стимул чекати на прем’єру «Шаленої подорожі».
Проект цієї повнометражної стрічки бере участь в 11-му конкурсі кінопроектів Державного агентства з питань кіно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *