Театр на Подолі: онлайн-вистави у липні за Чеховим та Булгаковим!

Якщо скучили за театром – обирайте найкраще! Вистава-легенда театру на Подолі, що більше 15 років захоплює глядача. Спектакль, котрий відкриває двері у незбагненний світ генія прози. Перформанс, до якого найкращою компанією стане чашка чаю.

«Дядя Ваня» 9 липня о 19:00.
За його творами знято майже 300 фільмів. Народжений кріпаком, він відмовився від дворянського титулу, а звання академіка відкинув, як непотрібне. Він обожнював свою дружину, хоча їхні стосунки вижили завдяки листуванню. Він міг впізнати самогубця за удаваною веселістю, збирав марки та записував смішні прізвища. Той, хто вмів любити людей, навчився розповідати трагедії за чашкою чаю. Він перевернув уявлення про світ драми, назавжди вписавши своє ім’я в історію.
Він – Антон Павлович Чехов.
Про виставу: Це психологічно віртуозна вистава про загибель кохання і надій, про примарність людського щастя. Шанувальникам творчості А. Чехова, які тонко відчувають атмосферу його творів і не з чуток знайомі з його персонажами, буде особливо затишно на виставі «Дядя Ваня». Вона одна з небагатьох на сьогоднішній день, хто зберіг первозданність світу драми, створеного автором за законами безсмертя, ім’я якому – кохання.
Премія “Київська Пектораль” – 2003-2004 у номінаціях:
За кращу драматичну виставу
Сценографія (спеціальний диплом – А. Лобанов)
За кращу режисуру
За кращий акторський дебют (Олена Свірська)
За кращу чоловічу роль (Сергій Бойко)
Мова вистави – російська
2 години 30 хвилин з антрактом
Жанр – Сцени сільського життя
Прем’єра – 10 січня 2003 року
Автор – Антон Чехов
Режисер-постановник – Віталій Малахов
Художник-постановник – Антон Лобанов (з використанням декорацій Данила Лідера)
Музичне оформлення – Володимир Борисов
Романс – Олександра Клаунінга
У ролях: Александр Данильченко, Ирина Грищенко, Елена Свирская, Юлия Брусенцева, Татьяна Печенкина, Владимир Кузнецов, Сергей Бойко, Александр Клаунинг, София Письман, Лариса Трояновская.


«Щоденник молодого лікаря» 23 липня о 19:00
Це вистава, котру бачила вся Україна під час масштабного турне за підтримки Всесвітнього фонду AIDS. Тепер у Вас з’явився шанс побачити оновлену історію лікаря Полякова, написану кращим романістом XX століття, Михайлом Булгаковим. Де б Ви не були, чим би не займались, театр буде поруч – на екрані комп’ютера, планшета та навіть телефону.
Про виставу: Михайло Булгаков закінчив Київський медичний університет та почав свою практику в лікарнях Черкащини та Кам’янця-Подільського. Свій подальший досвід земського лікаря письменник описує в літературних записках, що отримали назву «Щоденник молодого лікаря». Це автобіографічний твір, сповнений гумору, життєвої правди і гіркоти розплати. Наші помилки мають наслідки, наші захоплення призводять до драм. Наші рішення змінюють світ. Ми не навчимо Вас жити, але розкажемо історію одного визначного морфініста, що для усіх нас залишається таємницею з трагічним фіналом.
Мова вистави – російська
2 години без антракту
Жанр – Скорботний лист (історія хвороби)
Прем’єра – 29 листопада 2007 року
Автор – Михайло Булгаков
Режисер та художник-постановник – Віталій Малахов
Художник з костюмів – Ніна Руденко
Музичне оформлення – Володимир Борисов
Балетмейстер – Анжеліка Борисова
Відео – Сергій Шевченко
Помічник режисера – Тетяна Антонова, Софія Людвіченко
У ролях: Сергей Гринин, Роман Халаимов, Максим Грубер, Артем Мяус,
Юрий Фелипенко, Валентина Сергеева, Елена Свирская, Юлия Брусенцева,
Кирилл Карпук, Александр Данильченко, Михаил Кришталь, Анна Тамбова,
Наталья Рокитская, Екатерина Шенфельд

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *