“Світло мого життя”: презентуємо український трейлер надзвичайної стрічки (ВІДЕО)

Після майже 10 років, що минули від виходу режисерського дебюту Кейсі Аффлека (“Я досі тут”, з Хоакіном Феніксом у головній ролі), він повернувся з пост-апокаліптичною драмою “Світло мого життя”. Стрічка вперше демонструвалась у лютому цього року на Берлінале. Після показу провідні критики захоплювались режисерською роботою Аффлека та окремо звернули увагу на винятковий перформанс Анни Пньовскі, яка виконувала роль доньки героя Аффлека. Глядачі аплодували стоячи.

«Світло мого життя» Light of My Life
Країна: США
Жанр: Постапокаліптичний трилер, драма
Прокатник: MMD UA
Старт в Україні: 05.09.2019
Режисер: Кейсі Аффлек («Я все ще тут»)
Актори: Кейсі Аффлек («Інтерстеллар», «Прощай, дитинко, прощай», «Манчестер біля моря», «Як боязкий Роберт Форд убив Джесі Джеймса», «В гонитві за Емі»), Анна Пнёвскі, Елізабет Мосс ( «Перерване життя», «Квадрат»), Том Бауер («Поллок», «Божевільне серце», «Міцний горішок 2», «Серця в Атлантиді», «Північна країна»).
Продюсер: Тедді Шварцман ( «Гра в імітацію», «Ферма «Мадбаунд », «Останнє слово», «Повернути Бена»)
Оператор: Адам Аркпоу ( «Тренер», «Світло в океані», «Макбет», «Справжній детектив», «Плоть і кістки»)
Десять років тому таємнича епідемія знищила майже все жіноче населення Землі. Тепер світ належить чоловікам, а небагатьох, хто вижив жінок містять в охоронюваних бункерах. Рег - єдина дівчинка, що залишилася на свободі. Разом з батьком вони ховаються в лісовій глушині, намагаючись зберігати людську подобу. Багато років батькові вдається приховувати стать дитини, але що робити, коли дівчинка стає дівчиною?
ДИВИТИСЯ ТРЕЙЛЕР:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *