РОЗКЛАД ОНЛАЙН-ВИСТАВ від Театру на Подолі на період локдауну 

Гарні новини! Театр знову іде до глядачів! До Вашоi уваги РОЗКЛАД ОНЛАЙН-ВИСТАВ...

 Онлайн-вистава “Камінний господар” (створена спільно з Театром 360 градусів). 28 березня, неділя: Дон Жуан у Лесі Українки постає не таким, як його літературні прообрази авторства Гофмана, Мольєра, Моцарта, Байрона чи Пушкіна. Адже він тримається гордо, прагне волі і йде за щирим покликом свого серця! У цій любовній пригоді кожен прагне щастя…

 Онлайн-вистава “На дні”. 1 квітня, четвер:
Питання “Як жити і у що вірити?” було і залишається головним. Лейтмотив вистави – мелодія Led Zeppelin «Stairway to Heaven» і як апофеоз дійства вона звучить у виконанні акторів.

Онлайн-вистава “Сто тисяч”. 2 квітня, п’ятниця:
Земля для українця – це релігія, втілення світобудови і спосіб лишити по собі слід, вона дає радість буття, і самоствердження, змушує жити, народжувати дітей і мріяти. У ролі Герасима Калитки – народний артист України Богдан Бенюк.

Онлайн-вистава “Вільні стосунки”. 3 квітня, субота:
Жінка прагне сімейного щастя. Але щось чи хтось постійно стає на заваді, руйнує ідеали, зневажає сімейні цінності, нехтує найсвятішими почуттями. Вихід є – ласкаво просимо на кухню, де створюють любов!

Онлайн-вистава “Замовляю любов”. 4 квітня, неділя:
Використай унікальну можливість зустріти зірку українського кіно – В’ячеслава Довженко на сцені театру. Лауреат Національної кіно премії «Золота Дзиґа» 2018 року за кращу чоловічу роль у фільмі «Кіборги» постане у зовсім новому амплуа – екстравагантного плейбоя.

 Онлайн-вистава “Шестеро персонажів у пошуках автора”. 7 квітня, середа: Одного дня на репетицію театру увірвалося шестеро безумців, ненаписаних героїв, котрі жадають жити на сцені. Відтак рішення лише за режисером: подарувати їм шанс увійти в історію чи залишити безмовними?

 Онлайн-вистава “Дядя Ваня”. 8 квітня, четвер:
Вистава-легенда Театру на Подолі, що більше 15 років захоплює глядача. Він міг впізнати самогубця за удаваною веселістю, збирав марки та записував смішні прізвища. Той, хто вмів любити людей, навчився розповідати трагедії за чашкою чаю. Він перевернув уявлення про світ драми, назавжди вписавши своє ім’я в історію. Він – Антон Чехов.

 Онлайн-вистава “Щоденник молодого лікаря”. 9 квітня, п’ятниця:
Михайло Булгаков закінчив медичний університет. Свій подальший досвід земського лікаря письменник описує в літературних записках «Щоденник молодого лікаря», сповнених гумору, життєвої правди і гіркоти розплати.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *