Під Одесою стартували зйомки продовження серіалу «Папік»

Під Одесою почалися зйомки одного із найбільш очікуваних проєктів року - другого сезону серіалу «Папік». Нагадаємо, показ першого сезону ліричної комедії з успіхом пройшов на «1+1» в грудні 2019 року і став кращим серіалом року на українському телебаченні (за підсумками телеперегляду рейтинг - 6.5%, частка - 22,9%). Другий сезон знову вийде на каналі «1+1»

«У минулому році ми непогано попрацювали, і прямим наслідком тієї роботи є другий сезон. Я дуже сподіваюся, навіть не так, я впевнений, що це буде також прекрасно, навіть краще», - сказав режисер Андрій Яковлєв під час традиційного розбиття тарілки після першого відзнятого кадру.
За сюжетом другого сезону, Дід вийде з в'язниці і буде намагатися заново влаштувати своє життя, але не все у нього буде складатися. Тим часом, відносини Лізи і Ельдара також очікують випробування. Папік і Ліза будуть продовжувати підтримувати відносини і допомагати один одному в різних життєвих ситуаціях. Головні ролі в проєкті виконають Станіслав Боклан та Дар'я Петрожицька.
«Відмовитися від роботи з таким режисером і з такою командою було б дуже нерозумно, тому я із задоволенням знову погодився на цей проект. Я чекав, що автори знову напишуть чудовий сценарій, і в цьому я не помилився. Поки що рано, звичайно, зарікатися, але мені дуже хочеться, щоб другий сезон вийшов ще крутіше, ніж перший», - розповідає народний артист України Стас Боклан.
«Не буду приховувати, я, як і багато глядачів, дуже чекала продовження цієї історії. Але режисер Андрій Яковлєв навіть нам, акторам, теж не розкриває всієї інтриги другого сезону. Поки можу розповісти, що в продовженні глядачі побачать сім'ю моєї героїні і дізнаються нарешті, чому вона стала такою», - зізнається актриса Дар'я Петрожицька.
Крім вже улюблених героїв у виконанні Стаса Боклана, Дар'я Петрожицької і Ельдара Кабірова, у другому сезоні серіалу також зіграють Анна Кошмал, Дмитро Суржиков, Олексій Тритенко і інші. Зйомки серіалу пройдуть в декількох українських містах і займуть декілька місяців.
Прем'єра другого сезону відбудеться на каналі «1+1»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *