ОБЕЖ. Прем’єра в театрі на Подолі!

Спектаклі відбудуться 1, 2, 3 та 17 листопада 2019 на Новій сцені театру на Подолі!

Говорити для жінки так само важливо, як дихати. Бути почутою не менш цінно, ніж бачити. А потреба у суспільній роботі інколи навіть сильніша, ніж потреба у сім’ї.
“Жінка – не ложка, поїв, помив і знов поїв. Жінка – це людина, частина суспільства”. Але коли таких поборниць справедливості збирається ціле товариство, про яку роботу може йти мова? Якщо твоїй колезі зраджує чоловік, а у сусідки роман з секретарем її ж благовірного. Кому потрібні буденні турботи, якщо за них не поставлять пам’ятник? Інша справа допомогти нещасному племені Манджуко, що постраждало від жорстокості тирана Чунг-Чанг-Хуя.
Ці та інші проблеми неймовірно турбують членкинь славного об’єднання “ОБЕЖ”. Вистава, поставлена за п’єсою сербського комедіографа Бранислава Нушича, стала однією із найуспішніших постановок Києва. Та пройшла на аншлаг рекордну кількість разів. Театр на Подолі пропонує власну версію!
ОБЕЖ
Мова вистави - українська
Переклад Зоряни Гук
Жанр - Комедія
Прем'єра - 1 листопада 2019 року
Автор - Бранислав Нушич
Режисер - Віталій Малахов
Художник-постановник - Марія Погребняк
Художник з костюмів - Світлана Заікіна
Музичне оформлення - Тимур Полянський
У ролях - Володимир Кузнєцов, Сергій Сипливий, Софія Пісьман, Наталія Рокитська, Станіслав Мельник, Катерина Вайвала, Анна Тамбова, Сергій Бойко,
Федір Ольховський, Максим Грубер, Валентина Сергеєва, Ігор Волков, Тамара Плашенко, Анна Саліванчук, Олена Свірська.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *