«Мрії оживають Іронічна комедія про любов та смерть»

Подивитися виставу з зірками "Кріпосної" та "Свінгерів" можна сьогодні о 18:00 в Театрі На Подолі

Мелодраматична історія про пошук кохання, запропонована Іваном Вирипаєвим, ілюструє сучасну модель стосунків.
Сьогодні, коли ми маємо знання про все, люди отримують його без особистого досвіду, існуючи в сухих теоріях, невмінні почути ближнього і внутрішньому спустошенні, оскільки кокаїн, алкоголь і бездушні роздуми про Буддійську порожнечу не дають героям того наповнення і щастя, якого всі так пристрасно чекають. Чекають, але нічого не роблять для того, щоб це щастя подарувати тим, хто поруч з ними.
Головний герой Девід після смерті дружини не може відпустити її і продовжити жити далі. Часто він з нею розмовляє і відмовляється повірити в те, що сталося … Перебуваючи в кайданах своєї прив’язаності, вона приводить його до думки, що усі його страждання викликані тим, що він так і не любив її по-справжньому, саме тому він нещасний, адже «щастя – це робота, яку будь-що-будь, потрібно виконати добре».
Сценічний простір, в якому перебувають герої, нагадує чи то велику душову кабінку, чи психлікарню. Чи зможуть вони позбутися своїх страждань і почати працювати на своє щастя?
"Мрії оживають Іронічна комедія про любов та смерть"
Жанр - Іронічна комедія про любов та смерть
Тривалість: 2 години 20 хвилин з антрактом
Автор - Іван Вирипаєв
Переклад з російської на українську - Pavlo Arie
Режисер-постановник, художник-постановник, художник з костюмів, музичне оформлення - David Petrosyan
Актори: Вячеслав Довженко ("Свінгери"), Олеся Власова, Света Косолапова, Володимир Кузнєцов, Сергій Бойко, Алла Сергийко, Ксения Мишина ("Кріпосна"), Katerina Rubashkina, Макс Максимюк, Федір Ольховський.

Квитки: http://theatreonpodol.com/afisha/dreamworks/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *