Фестиваль KvartalFest: тепер по всій Україні!

KvartalFest - це серія музично-гумористичних концертів по всій країні, що об'єднує українські сім'ї по всій країні. Організатори KvartalFest – GB event by Kvartal 95, «Квартал Концерт» і студія «Квартал 95».

Уже п'ять років поспіль студія «Квартал 95» у селищі Підопригори Сумської області проводить великий концерт-фестиваль KvartalFest. Щороку захід відвідують від 100 000 до 150 000 людей. Приїжджають цілими сім'ями і великими компаніями. Безкоштовні виступи «Кварталу 95», приурочені до Дня Незалежності, вже стали доброю традицією, яка об'єднує людей не тільки з Сумської області, а й з усієї України.
Тепер «Квартал 95» вирішив розширити межі і провести цілу серію заходів по всій країні. Фестиваль KvartalFest пройде у 19 містах України. Місця проведення були обрані невипадково, кожен з концертів буде проходити у мальовничих або знакових для жителів місцях.
З 29 червня по 16 липня фестиваль пройде у 19 містах країни: Харків, Кремінна, Слов'янськ, Миргород, Канів, Вознесенськ, Білгород-Дністровський, Південний, Каховка, Кирилівка, Бердянськ, Дніпро, Кривий Ріг, Луцьк, Трускавець, Городок, Буковель, Кам'янець - Подільський, Вінниця.
Завершувати фестиваль KvartalFest 23 серпня буде вже традиційний великий концерт у селищі Підопригори Лебединського району Сумської області.
Формат фестивалю в кожному з міст передбачає роботу цілого ряду активностей протягом дня. Будуть організовані зони розваг для дітей, фуд-корти, кінотеатри під відкритим небом, виступи музикантів, у тому числі, і місцевих колективів. У кожній з областей, де буде проходити фестиваль KvartalFest, запрошуються регіональні виконавці і колективи для виступу на заході. Заявки на участь можна надсилати на адресу організаторів: kvartalfest2019@gmail.com
Завершальним елементом кожного концерту буде виступ акторського колективу студії «Квартал 95». Ведучий фестивалю – Артем «Гагарін» Михайличенко – шоумен, представник студії «Квартал 95».
Мета, яку ставить перед собою «Квартал», – це об'єднати українців з різних куточків країни під прапорами гумору, музики і гарного настрою, а також подарувати незабутні емоції, можливість провести час у колі сім'ї і близьких і зарядитися позитивом на довгий час.
Вхід на всі концерти KvartalFest – вільний.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *