«Екс»: презентуємо трейлер кримінального детектива (ВІДЕО)

Сценарій засновано на реальних подіях (йдеться про пограбування пошти у містечку Грудек Ягелонські 1932 року). Майже для всіх виконавців головних ролей участь у фільмі «Екс» стала дебютом у кінематографі. Оскільки події розгортаються на Галичині, режисер стрічки Сергій Лисенко шукав акторів передусім у цьому регіоні. Виконавцем ролі Чорного став Орест Пастух, Явора – Віталій Гордієнко, а Зюка та Терена зіграли Роман Кривдик та Василь Колісник.                            «Сценарій фільму я вперше прочитав, коли був членом журі конкурсу «Коронація слова». Він отримав другу премію, а я довгий час повертався подумки до цієї історії, аж поки не вирішив взятись за неї. Автор, Ярослав Яріш, мешкає у селі на Львівщині. Вдень він працює бухгалтером, а ввечері пише. «Екс» народився із розповідей його бабусі, яка була сучасницею тих подій. Завдяки цьому у сценарії відчувається дух довоєнної Галичини», – говорить режисер стрічки Сергій Лисенко. Оператором стрічки виступив Сергій Михальчук, лауреат кінофестивалів у Берліні і Сан-Себастьяні. А художник-постановник, Влад Одуденко, відзначався роботою над фільмами «Поводир», «Плем'я», «Сторожова застава», «Дике поле» та «Крути 1918».
«Фільм, заснований на реальних подіях, вимагає особливої уваги від творчої групи, що працює над ним. Стрічку «Екс» створила потужна команда українських кінематографістів. Сподіваюсь, картина знайде відгук у широкої аудиторії», – зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.
Фільм «Екс»
Формат: 2D
Країна: Україна
Студії: Т.Т.М.
Жанр: кримінальний бойовик
Прокатник: Kinomania
Дата старту: 23.01.2020
Режисер: Сергій Лисенко
Актори: Орест Пастух, Віталій Гордієнко, Ліза Бакуліна, Василь Колісник, Роман Кривдик, Анатоль Фон-Філандра, Аліна Коваленко, Юлія Хміль, Артур Шлапак, Владислава Глєба.
ДИВИТИСЯ ТРЕЙЛЕР:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *