«Екс»: презентуємо офіційний постер кримінального бойовика (ВІДЕО)

23 січня в широкий кінотеатральний прокат виходить український кримінальний бойовик «Екс». Стрічка, створена за підтримки Держкіно, розповідає про групу молодих українських підпільників УВО (української військової організації), які готують так званий «екс» – експропріаційний акт.

Сценарій фільму засновано на реальних подіях: йдеться про пограбування пошти у містечку Городок (тоді Грудек Ягелонські) у 1932 році. Повстанці на прізвиська Чорний, Зюк, Явір і Терен планують пограбування поштового відділення для потреб опору. Та все йде не за їхнім задумом і ретельно розроблена операція перетворюється на криваву бійню. Частина бійців гине під час нападу, решту переслідує польська поліція, але поразка обертається перемогою – визвольний рух на Львівщині набирає нових обертів.
Фільм «Екс»
Прокатник: Кіноманія
Старт в Україні: 23.01.2019
Режисер: Сергій Лисенко
Оператором фільму виступив Сергій Михальчук, лауреат кінофестивалів у Берліні та Сан-Себастьяні. У доробку художника-постановника картини Влада Одуденка – фільми «Поводир», «Плем'я», «Сторожова Застава», «Атлантида», «Захар Беркут» та «Додому» та багато інших.
Участь у фільмі «Екс» стала дебютом у кінематографі майже для всіх виконавців головних ролей: роль Чорного зіграв Орест Пастух, Явора – Віталій Гордієнко, а ролі Зюка та Терена виконали Роман Кривдик і Василь Колісник.
Стрічку знято компанією «Т.Т.М.» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистриб’ютором картини стала компанія «Кіноманія».
ДИВИТИСЯ ТРЕЙЛЕР:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *