«Бурштинові копи»: 15 липня у Києві розпочалися зйомки повнометражної комедії

«Бурштинові копи» – це українська комедія, яка стала одним із переможців Одинадцятого пітчингу проектів Держкіно і отримала фінансування від держави. За традицією, у перший знімальний день відбулося урочисте розбиття тарілки.

На урочистому заході фільм представляли продюсери – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв та керівник студії «Мамахохотала» Іван Мелашенко, Голова державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук, режисерка фільму Аліна Бухтіярова та актори стрічки – Євген Янович, Олег Маслюк, Аліна Паш, Дар’я Петрожицька, Олександр Рудинський, Андрій Бурим, Аліса Тункевич.
«Це вперше дві державні структури – Держкіно і Нацполіція – долучилися разом до такого культурного проекту. Цей фільм буде початком творчості, в якій буде показано героїзм наших українських поліцейських. Історія хоробрості і самовіддачі, які є в реальному житті, але які ми, на жаль, не завжди бачимо, буде втілена на великому екрані. Фільм «Бурштинові копи» дасть змогу побачити, як наші поліцейські нас захищають і з якими труднощами їм доводиться стикатися», – голова Держкіно України Марина Кудерчук.
«Передусім, дуже вдячний Держкіно, Нацполіції і Академії внутрішніх справ за підтримку проекту. Наші головні актори – Женя Янович та Олег Маслюк – за допомоги Нацполіції навчилися правильно поводитися зі зброєю, занурилися у реальну атмосферу підготовки поліцейських, пройшли курс «молодого бійця». У нашій комедії крім пригод і гумору закладено важливу соціальну складову. Дуже хочеться, щоб нашу поліцію поважали і розуміли, наскільки непростою є служба. Ми спробуємо зробити свій внесок у хороший і правильний імідж поліції», – продюсер стрічки Іван Букрєєв.
«Усім відомі популярні фільми про поліцейських, французька комедія «Таксі», американська «Поліцейська академія», «Погані хлопці» та інші. Ми ж вирішили створити по-справжньому українське кіно про українських поліцейських. Хочемо реалізувати культову стрічку, яку будуть цитувати і якою захоплюватимуться. Вважаю, що Україні потрібно більше фільмів, в яких правда і справедливість перемагають, і наші «Бурштинові копи» – саме така стрічка», – продюсер Іван Мелашенко.
Під акомпанемент оркестру Національної академії внутрішніх справ України творці фільму і актори розповіли, що докладуть зусиль, аби зробити смішну комедію, яку захочеться подивитися не один раз.
«Бурштинові копи» – це проект, знятий на замовлення телеканалу НЛО TV, виробництва Кінокомпанії ТОВ «КіноХіт Ю Ей», за підтримки Державного агентства України з питань кіно, медіа-холдингу «Медіа Група Україна», телеканалів «Україна» та НЛО TV, студії «Мамахохотала» та технічно-консультаційної підтримки Національної поліції України, Національної академії внутрішніх справ України.
За сюжетом, патрульний Максим (Євген Янович) із дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим. Усе йшло за планом, але журналісти заскочили Максима під час чергування з напарницею в нестатутній ситуації. За це Максима переводять з Києва до селища глибоко в житомирських лісах. Там він і його новий напарник Богдан (Олег Маслюк) переходять дорогу бурштиновій мафії.
Чи зможе Максим знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного Бурштинового Барона? І що має зробити звичайний патрульний, аби кохана його пробачила?«Бурштинові копи»
Прем’єра фільму запланована на лютий 2021 року.
У головних ролях: Євген Янович, Олег Маслюк, Дар’я Петрожицька, Аліна Паш
У ролях: Андрій Бурим, Олександр Рудинський, Володимир Кравчук, Аліса Тункевич, Ігор Портянко, Віталіна Біблів, Сергій Булін, Євген Черніков, Лілія Цвелікова, Ніна Набока, Олександр Логінов, Сергій Кияшко, Сергій Журавльов, Яша Кучеревський, Олександр Ярема, Ярослав Безкоровайний, Поліна Ткач, Владислав Гончаров, Володимир Захарченко, Андрій Малинович, Сергій Бережко, Валерій Пасічник
Продюсери: Іван Букрєєв, Іван Мелашенко
Режисер-постановник: Аліна Бухтіярова
Другий режисер: Олександр Ковбасинський
Виконавчий продюсер: Андрій Гупало
Оператор-постановник: Тимофій Аврамчук
Другий оператор: Максим Дорошенко
Автори сценарію: Іван Мелашенко, Роман Грищук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *