«Агент Єва»: прем’єра локалізованого трейлера

Цього літа на великі екрани виходить нова робота від режисера Тейта Тейлора з номінанткою на премію "Оскар" Джессікою Честейн у титульній ролі неповторної Єви.

АГЕНТ ЄВА / AVA
Жанр: шпигунський екшн-трилер
Синопсис: Вона розумна, красива і надзвичайно небезпечна. Переміщаючись по світу немов тінь, агент Єва (Джессіка Честейн) виконує найскладніші завдання свого керівництва. Раптово, коли чергова спецоперація йде не за планом, і Єва вирішує вийти з гри, один з босів секретної служби відкриває на неї полювання.
Режисер: Тейт Тейлор (номінант премії BAFTA - Дівчина в потязі, Ма, Прислуга)
У ролях: Джессіка Честейн (Гра Моллі, Воно 2, Інтерстеллар, Марсіянин, Багряний пік)
Колін Фаррелл (Джентльмени, Фантастичні звірі і де їх шукати, Залягти на дно в Брюгге)
Джон Малкович (РЕД, Небезпечні зв'язки, Прочитати та спалити)
Джина Девіс (Тельма і Луїза, Довгий поцілунок на добраніч, Стюарт Літтл)
Коммон (Джон Вік 2, Гангстер, Королі вулиць)
Джессіка Честейн також виступає продюсером стрічки “Агент Єва” для студії Voltage Pictures, що стояла за виробництвом таких стрічок, як драма “Далласький клуб покупців” (премії Oscar для Меттью МакКонахі та Джареда Лето), культовий вестерн “Вітряна ріка”, молодіжний романтичний блокбастер “Після”, популярна комедія “Красуня на всю голову” та ін.
Режисер Тейт Тейлор вже працював з Джессікою Честейн - саме за роль в його драмеді “Прислуга” акторка отримала першу номінацію на премію “Оскар” в 2012-му році.
Також Джессіка попередньо працювала з Коліном Фарреллом - в 2014-му році вийшла екранізація п’єси “Фрекен Юлія” (“Міс Джулія”) Августа Стріндберга, режисером якої виступила Лів Ульман.
Прокатник стрічки “Агент Єва” в Україні: Вольга Україна
Дата старту: уточнюється (літо 2020)

Трейлер:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *